Powoli powstaje nowa kolekcja filcowych breloczków w kształcie zabawnych zwierzątek. Dostępne od ręki:
https://www.olx.pl/d/oferta/breloczek-jednorozec-konik-z-filcu-CID87-ID1aX0f1.html





Powoli powstaje nowa kolekcja filcowych breloczków w kształcie zabawnych zwierzątek. Dostępne od ręki:
https://www.olx.pl/d/oferta/breloczek-jednorozec-konik-z-filcu-CID87-ID1aX0f1.html





Filc nadal pozostaje jednym z moich ulubionych materiałów, jego plastyczność, różnorodność kolorów i grubości tkaniny pozwala na stworzenie z niego właściwie wszystkiego. Tym razem mocno skupiłam się na elementach biżuterii, powstały owoce, pierożki – wszystkie oczywiście dostępne od ręki na allegro i olx.
https://allegro.pl/uzytkownik/margo
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1heIle/?tab=ads
















Serdecznie zapraszam do zakupów!
Ostatnio w formie relaksu zajmuję się głównie szydełkowaniem ale trochę czasu na filcowe uszytki się znalazło.







Jeżeli chcielibyście obdarować kogoś oryginalnym, ręcznie stworzonym prezentem zapraszam do kontaktu!
mail: margo250@interia.pl – w temacie wpisz – Kontakt Zabawy ze Sztuką













W tym roku odważyłam się wziąć udział w kilku konkursach plastycznych wykonując rysunki w mojej ulubionej technice – czyli rysując długopisem.
Jeden z nich został zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Gliczarowie Dolnym oraz Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu, był to XX Jubileuszowy Konkurs Plastyczny „Wszyscy Święci Wawrzyńcoka”, który odbywał się pod hasłem „Wojciech Kułach Wawrzyńcok i jego duchowi spadkobiercy”.
Łącznie na konkurs wpłynęło 275 prac, ja zdobyłam Nagrodę Jury w kategorii rysunku dorosłych.


Finał konkursu miał miejsce 23 kwietnia 2023 roku w Muzeum Stylu Zakopiańskiego Willi Koliba (filli Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem).






Kolejny konkurs organizował Miejski Dom Kultury w Częstochowie – to X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Szlakiem Orlich Gniazd”, w nim zdobyłam Nagrodę!

Trzeci z konkursów organizowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu – „Moja biblioteka”, wpłynęły na niego 452 prace. W kategorii praca rodzinna razem z Gabi zdobyłyśmy wyróżnienie za wspólną pracę.

Dziś dla odmiany pragnę pochwalić się swoimi pracami – oczywiście związanymi z nadchodzącymi świętami Wielkanocnymi. W tym roku przygotowałam pisanki z użyciem sznurka i wstążki wykorzystując technikę kanzashi.










Kurki uszyte z tkaniny bawełnianej:







Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Witajcie, już za 35 dni Wigilia Bożego Narodzenia. To gorący czas dla rękodzielników i twórców. Poniżej zaprezentuję Wam kilka ozdób świątecznych które wykonałam w tym roku.
————————————————————-
Zestaw trzech niebieskich gwiazdek wykonanych techniką kanzashi ze wstążek satynowych.

——————————————————————————–
Zestaw trzech białych gwiazdek wykonanych techniką kanzashi ze wstążek satynowych.

——————————————————————————–
Zestaw trzech biało – niebieskich gwiazdek wykonanych techniką kanzashi ze wstążek satynowych.


——————————————————————————–
Zestaw trzech różowo – kremowych gwiazdek wykonanych techniką kanzashi ze wstążek satynowych.


——————————————————————————–
Zestaw trzech różowych gwiazdek wykonanych techniką kanzashi ze wstążek satynowych.

——————————————————————————–
Zestaw trzech różowo – kremowych gwiazdek wykonanych techniką kanzashi ze wstążek satynowych.

——————————————————————————–
Zestaw trzech biało – niebieskich gwiazdek wykonanych techniką quillingu z pasków papierowych utwardzone lakierem.

——————————————————————————–
Zestaw trzech biało – czerwonych serduszek uszytych z filcu i ozdobionych koralikami.



——————————————————————————–
Zestaw trzech zielono – czerwonych serduszek uszytych z filcu.


——————————————————————————–
Zestaw bombek choinkowych uszytych z filcu, ozdobionych haftem.



——————————————————————————–
Bombka choinkowa wykonana techniką quillingu – skręconych pasków papierowych naklejonych na formę ze styropianu.


Ostatnio bardzo wciągnęła mnie technika kanzashi czyli tworzenie różnych form z użyciem wstążek. Satynową wstążkę tnie się na małe kawałki i opalając delikatnie nad ogniem formuje różne kształty – później skleja się ze sobą kilka modułów i tworzy np. kwiaty. Ja dziś skleiłam koronę dla księżniczki lub królowej śniegu. Możecie ją obejrzeć na poniższych zdjęciach a zakupić na allegro lub olx.
Kontakt między innymi na funpage’u: https://www.facebook.com/MalgorzataJobZabawyZeSztuka





Niektórzy z Was wiedzą, że oprócz bloga moje inspiracje plastyczne pojawiają się również na funpage’u na Facebooku oraz na Instagramie. A kto jeszcze nie wie, to niech zagląda, ogląda i komentuje. Polubienia zawsze mile widziane, zapraszam! Nie tylko inspiracje plastyczne dla dzieci ale i sporo moich wyrobów handmade 🙂
https://www.facebook.com/MalgorzataJobZabawyZeSztuka
https://www.instagram.com/malgorzatajob/
https://www.youtube.com/channel/UCro-IweyyabR2fhwXIgDdEQ





Wakacje to czas rozleniwienia, zwolnienia w codziennym biegu. Ja skupiam się na tworzeniu drobnych rzeczy, rysunków, biżuterii, zgłębianiu nowych technik rękodzieła.
Nie zabrakło również wspólnego czasu z rodziną tym razem na wyjeździe nad nasze polskie morze. I tam powstało trochę rysunków, fotografii i nawet jeden krótki filmik z pomysłem co można zrobić z kamyków i muszelek:


























Kochani! Jak widzicie moja strona zaczyna się zmieniać, rok temu kiedy ją zakładałam nie spodziewałam się, że będzie się tak rozwijać i zdobywać nowych obserwatorów. Teraz przyszła część druga mojego planu – otwarcie niewielkiego sklepiku w którym będzie można nabyć moje autorskie produkty handmade. Ale o tym wkrótce – zaglądajcie zatem na bloga i na fanpage – https://www.facebook.com/MalgorzataJobZabawyZeSztuka